Zarejestruj
Przesyłki krajowe i zagraniczne

Paczka z Polski do Norwegii

 

AIN Kurier świadczy usługi kurierskie przesyłek paczkowych z Polski do Norwegii za pośrednictwem Partnerów:
UPS, TNT i DPD.
Paczki w relacji eksportowej z Polski do Norwegii przewożone są transportem drogowym, istnieje również możliwość wysyłki drogą lotniczą lub lotniczo-drogową

Powyższe stawki dotyczą paczek o wadze do 1kg i realizowane są transportem drogowym. Do wyceny paczek o innych gabarytach i wadze zapraszamy do kalkulatora na naszej platformie
https://www.ainkurier.pl/zagranica

W przypadku paczek exportowych do Norwegii, która nie jest członkiem Unii Europejskiej stawki VAT wynoszą 0% co powoduje, że stawka brutto jest dokładnie taka sama jak stawka netto.

Akceptowane wymiary paczek u poszczególnych kurierów znajdą Państwo poniżej. Przedstawione w cenniku stawki odnoszą się do paczek standardowych, a do paczek niestandardowych/niesortowalnych jak i dużych paczek pobierane są dodatkowe opłaty. Kalkulator w naszym serwisie automatycznie nalicza te opłaty i podaje finalną stawkę.

Ubezpieczenie paczek u każdego kuriera różni się wysokością ubezpieczenia zawartego w stawce jak i stawkami za ubezpieczenie dodatkowe (przekraczające kwotę standardową). W przypadku paczki o wyższej wartości poniżej przedstawiamy koszty dodatkowego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie przesyłek realizowanych przez naszego Partnera firmę TNT jest możliwe do 100.000zł i koszt wynosi 25zł plus 0,8% wartości deklarowanej paczki.

 

 

W każdej relacji proponujemy również transport towarów na paletach.
W celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta: telefonicznie lub drogą poczty elektronicznej.

Przesyłki do Norwegii można monitorować na stronie AIN Kurier po numerze zamówienia.
AIN Kurier zajmuje się również importem, paczek z Norwegii do Polski. Szczegóły dotyczące sprowadzenia przesyłki z Norwegii można uzyskać na stronach naszego serwisu lub telefonicznie od naszego pracownika.


FaceBook