Zarejestruj
Przesyłki krajowe i zagraniczne

Paczka z Polski do Anglii

 

AIN Kurier świadczy usługi kurierskie przesyłek paczkowych z Polski do Anglii za pośrednictwem Partnerów:
UPS, TNT, DPD oraz GLS.

Powyższe stawki dotyczą paczek o wadze do 1kg i realizowane są transportem drogowym. Do wyceny paczek o innych gabarytach i wadze zapraszamy do kalkulatora na naszej platformie
https://www.ainkurier.pl/zagranica

Istnieje również możliwość przewozu drogą lotniczą lub kombinowaną - prosimy o wyszukanie w kalkulatorze i wybranie najbardziej odpowiadającej Państwu opcji.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Akceptowane wymiary paczek u poszczególnych kurierów znajdą Państwo poniżej. Przedstawione w cenniku stawki odnoszą się do paczek standardowych, a do paczek niestandardowych/niesortowalnych jak i dużych paczek pobierane są dodatkowe opłaty. Kalkulator w naszym serwisie automatycznie nalicza te opłaty i podaje finalną stawkę.

 

Ubezpieczenie paczek u każdego kuriera różni się wysokością ubezpieczenia zawartego w stawce jak i stawkami za ubezpieczenie dodatkowe (przekraczające kwotę standardową). W przypadku paczki o wyższej wartości poniżej przedstawiamy koszty dodatkowego ubezpieczenia.
Ubezpieczenie przesyłek realizowanych przez naszego Partnera firmę TNT jest możliwe do 100.000zł i koszt wynosi 25zł plus 0,8% wartości deklarowanej paczki.

Ubezpieczenie w GLS dla paczek o deklarowanej wartości do 200zł jest bezpłatne. W przypadku wyższych wartości koniecznie nalezy paczkę dodatkowo ubezpieczyć.

W każdej relacji proponujemy również transport towarów na paletach.
W celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta: telefonicznie lub drogą poczty elektronicznej.


FaceBook