Zarejestruj
Przesyłki krajowe i zagraniczne
MENU

W jaki sposób mogę zapłacić za przesyłkę?

Opublikowano: 2017-10-09
W jaki sposób mogę zapłacić za przesyłkę?

Przypominamy, że aby nadać przesyłkę za pośrednictwem serwisu ainkurier.pl i aby otrzymać drogą mailową list przewozowy musimy odnotować w systemie płatność za usługę lub odroczoną płatność za usługę.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów wprowadziliśmy 4 metody płatności:

Płatności online

- Szybkie płatności online, których możecie Państwo dokonać za pomocą Tpay.com lub dotpay.

To najszybszy i najprostszy model płatności. Zapłacone tą metodą środki, prawie od razu trafiają na nasze konto, dzięki czemu system automatycznie jest w stanie wygenerować Państwa list przewozowy, niezbędny do nadania przesyłki.

 

Przelew bankowy

- Druga możliwość to przelew bankowy, na podane konto. Przy wyborze tej metody prosimy o przesłanie do nas drogą mailową potwierdzenia dokonania przelewu z banku, na podstawie, którego będziemy w stanie wygenerować dla Państwa list przewozowy.

 

Skarbonka

- Jeśli macie Państwo w planie wysyłkę większej ilości paczek istnieje możliwość zasilenia swojego konta „Skarbonki” w naszym systemie. Dzięki temu macie Państwo środki do wykorzystania na przesyłki za pośrednictwem naszego serwisu w dowolnym terminie. Przy wyborze tej metody płatności, zlecając transport płacicie Państwo za usługę ze swojego konta. System automatycznie generuje list przewozowy do nadania przesyłki.

 

Faktura

- Płatność odroczona, na podstawie faktury wystawionej na koniec miesiąca za usługi wykonane za naszym pośrednictwem. Po ustaleniu możliwości i warunków współpracy, istnieje możliwość odroczenia terminu płatności na podstawie wystawionej na koniec każdego miesiąca faktury. Oczywiście istnieje możliwość otrzymania faktury za jednorazowy transport. W tym celu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

 

pozdrawiamy

Zespół AINKurier


FaceBook